Cenu nedokážeme určit dle obrázku v Messengeru na Facebooku, ale až na osobní schůzce ve studiu, dle tělesných předpokladů a dohody s tatérem

Ceník

Určit zcela přesně hodnotu a tedy cenu tetování, před samotnou prací je bohužel nemožné, na výslednou částku má totiž vliv, několik důležitých faktorů. Jako první aspekt, je velikost a složitost motivu, množství spotřebovaného materiálu, které se může u každého tetování měnit, čas který tatér stráví nad přípravou motivu.

Přibližnou cenu určíme při osobní konzultaci, na smluvené schůzce ve studiu, při které se dohodne: motiv, cena, termín, počet sezení (při velkých motivech) Vzhledem ke stále se zvyšující zkušenosti s nespolehlivými a nezodpovědnými zákazníky, (rušení termínů v den tetování) jsme nuceni přistoupit, po vzoru ostatních, k zálohování termínu finanční částkou 500-1000 Kč, tato částka bude odečtena při dokončení celého tetování. Pokud nebude záloha zaplacena osobně či na účet studia, termín nebude brán jako závazný, a může dojít k jeho rezervaci jiným zákazníkem. Zrušení termínu či jeho přesunutí, je nutné učinit 72 hodin před termínem tetování, na pozdější žádosti nebude brán zřetel a částka propadne ve prospěch studia, na další termín je třeba zaplatit novou zálohu termínu. 

Máme zájem jen o seriozní zákazníky, kteří si váží naší práce a velice rádi jim přenecháme termíny nezodpovědných klientům !

 

Základní cena je vždy

(vše začíná u základní ceny 1000kč za hodinu práce ať už jde o srdíčko 1x1cm či malý titěrný nápis ze dvou písmenek je vždy počáteční cena 1000kč)

1000 Kč

Cena počáteční hodiny


1000 Kč

Následující hodina


1000 Kč

Záloha termínu


 1000 Kč

Cover-up

předělávka starého tetování, opravy tetování

2000 Kč/hodina

Originální tetování ve stylech kterým se věnujeme

má vždy přednost před ostatními a individuální cenu

??? Kč 

Záloha na termín

Na termín tetování, tedy na přesný datum a čas schůzky, vybíráme finanční zálohu která bude odečtena z finálního zakončení tetování. Je-li tetování rozděleno např. na tři sezení, záloha se odečte až při třetím, posledním sezením.

 Zrušení termínu tetování

Smluvený termín je možné zrušit pouze 72 hodin, tedy 3 dny před sjednaným časem. Jestliže se na sjednané sezení nedostavíte nebo nezrušíte rezervaci 3 dny předem, nemůžeme vaše místo nabídnout jiným zákazníkům a Vaše záloha v plné výši propadá ve prospěch studia. Děkujeme, že toto pravidlo respektujete. Akceptovatelné zpoždění příchodu na schůzku je 15 minut po sjednaném času, jinak záloha propadá ve prospěch studia. 

Originální Motiv Tetování

Tvorbu vámi objednaného motivu zahájíme tři dny před smluveným termínem, a vše připravíme dle vašich požadavků. Dříve není možné tuto službu provést z důvodu možného zrušení objednávky a i když nás tato činost baví a naplňuje, den má přece jen 24 hodin. Děkujeme za pochopení.