Ceník

Určit zcela přesně hodnotu a tedy cenu tetování, před samotnou prací je bohužel nemožné, na výslednou částku má totiž vliv, několik důležitých faktorů. Jako první aspekt, je velikost a složitost motivu, množství spotřebovaného materiálu, které se může u každého tetování měnit, čas který tatér stráví nad přípravou motivu. Umístění motivu na tělo (jinak se tetuje předloktí a jinak žebra), zdali jste kuřák či nekuřák a spoustu dalších aspektů.

Přibližnou cenu určíme při osobní konzultaci,  ve studiu, při které se dohodne: motiv, cena, termín, počet sezení (při velkých motivech) Vzhledem ke stále se zvyšující zkušenosti s nespolehlivými a nezodpovědnými zákazníky, (rušení termínů v den tetování) jsme nuceni přistoupit, po vzoru ostatních, k zálohování termínu finanční částkou 1000 Kč, tato částka bude odečtena při dokončení celého tetování. Pokud nebude záloha zaplacena osobně či na účet studia, termín nebude brán jako závazný, a může dojít k jeho rezervaci jiným zákazníkem. Zrušení termínu či jeho přesunutí, je nutné učinit 72 hodin před termínem tetování, na pozdější žádosti nebude brán zřetel a částka propadne ve prospěch studia, na další termín je třeba zaplatit novou zálohu termínu. 

Máme zájem jen o seriozní zákazníky, kteří si váží naší práce a velice rádi jim přenecháme termíny nezodpovědných klientům !

 

Základní cena je vždy

základní cena jakéhokoli tetování 

1000 Kč

Záloha termínu


 1000 Kč

cena tetování je vždy individuální ale většinou platí že malé tetování 1000kč, větší 2000kč, velké tetování 3000-6000kč, rukávy nohávy ??? Přibližnou částku  velice rádi sdělíme na bezplatné, osobní schůzce ve studiu, a to vždy v pondělí a pátek.

??? Kč

Otevírací doba:

pondělí: 8-20 konzultace a malá tetování bez objednání

úterý: zálohované termíny velkých tetování

středa: zavřeno

čtvrtek: zálohované termíny velkých tetování

pátek: 8-20 konzultace a malá tetování bez objednání

sobota: zálohované termíny velkých tetování

neděle: zavřeno

Záloha na termín

Na termín tetování, tedy na přesný datum a čas schůzky, vybíráme finanční zálohu která bude odečtena z finálního zakončení tetování. Je-li tetování rozděleno např. na tři sezení, záloha se odečte až při třetím, posledním sezením.

Smluvený termín je možné zrušit pouze 72 hodin, tedy 3 dny před sjednaným časem. Jestliže se na sjednané sezení nedostavíte nebo nezrušíte rezervaci 3 dny předem, nemůžeme vaše místo nabídnout jiným zákazníkům a Vaše záloha v plné výši propadá ve prospěch studia. Děkujeme, že toto pravidlo respektujete. Akceptovatelné zpoždění příchodu na schůzku je 15 minut po sjednaném času, jinak záloha propadá ve prospěch studia.