Cover -Up

Překrývání starého tetování je možné ve většině případů, ALE překrývat hovadinu z mládí další hovadinou (která většinou ani nemá předpoklady k překrytí) je nemožné, z důvodu častých otázek a dlouhého psaní si s Vámi, které většinou končí jen obrovskou ztrátou času, který můžu věnovat tvorbě, jsem se rozhodl požádat Mistra Davida Enhancera Hanca o sdílení jeho videa na toto téma, ve kterém dokonale vysvětluje celou podstatu cover-up techniky, děkuji Davide.

Ve studiu Nibbler Art Tattoo nabízíme služby i v oblasti Cover-up, tedy absolutního předělání tetování (z mládí, jak se často říká) na nový motiv. Předpoklady pro cover-up jsou: zvětšení motivu a tmavší či sytější barvy, kompletní předělávka vyžaduje větší náročnost na čas a spotřebu materiálu, na velkých motivech se postupuje i v několika sezeních tak, aby byl původní obrys dokonale překryt. Výběr motivu vyžaduje konzultaci ve studiu, jako příklad uvádím Darth Vadera ze Star Wars, který je vděčným motivem Cover-upů, dále ve stylu Geometric sleeves se dá najít také spousta inspirace, nový motiv musí být jednoduše velký a tmavý. U předělávky tetování je nutné vždy počítat s vyššími nároky na čas a materiál, a proto tedy i vyšší cenou. Opravy tetování, dodělávky: vzhledem k jedinečnému rukupisu každého tatéra doporučujeme osobní konzultaci ve studiu. 

foto zdroj: Pinterest

Na posledním obrázku je vidět správný cover-up, kdy nevzhledný pásek z minulého století tatér překryl novým, krásným motivem větší velikosti a krasnými barvami, bohužel většina zákazníků přichází s tím, že by chtěla překrýt "nesmysl z mládí" podobně nesmyslným obrázkem z ilustrace stránek encyklopedie marnosti i přesto, že stačí říct tatérovi, který navrhne motiv opravdového tetování.