Láska vydrží do konce života, tetování o půl roku déle ...

FAQ - často kladené otázky


Kolik by stálo?

Nejčastější a nejhorší otázka ze všech. Tetování, o kterém nevíme jak bude vypadat, jak bude velké a hlavně, kolik času samotná práce zabere, nelze ohodnotit přesnou částkou - viz ceník.

Šlo by to předělat?

Ano, většina neprofesionálních tetování jde opravit či předělat novým motivem, tzv. Cover-Up se řídí svými zásadami a informace o nich naleznete v odkazu Galerie.

Bude to bolet?

Upřímně: bude! Záleží však, jak se nám společně podaří celé prožívání bolesti při tetování zmírnit, veškeré informace Vám budou napsány před sezením, na kterém se bude tetovat.

Bolí tetování ?  ANO 

Šlo by k tetování přidat datum nebo ho zakomponovat ? ANO, Vaše přání mít po sobě kalendář událostí je naší radostí a většina zákazníků potřebuje mít někde napsané nějaké datum (nejlépe na ohořelé šerpě).

Velikost tetování. Ač se může zdát nepodstatná, velikost motivu je velice důležitá, pro správné zhotovení tetování platí, že čím menší - tím méně detailů a prokreslení, tudíž nepěkný výsledek.

Jde to předělat ?  ANO, ale sytý černý tribal přes půl paže nepředěláme propracovaným portrétem Brada Pitta.

Jde to spravit ? ANO, doplnění nekvalitních barev či motivu je možné v 90% případů.

Kolik by stálo ? Cena vždy 1000 Kč - 6000 Kč za sezení, blíže určit cenu není možné, ve většině případů ovšem platí, že malé tetování 1000 Kč, střední 1500 Kč, velké 2500 Kč a víc. Zásadní pravidlo: levné tetování není dobré, dobré tetování není levné.

Děláte piercing ? Ne, nikde na našich webových či facebokových stránkách není zmínka o piercingu a ani o tom, že bychom něco takového dělali. Ne, neděláme piercing.

Můžu se objednat ? ANO, budeme potěšeni Vaší návštěvou.

Děláte pernament ? Ne, plánujeme microblanding od roku 2018.

Můžu na sluníčko s novou kérkou ? Ne, alespoň prvních 14 dnů je dobré nevystavovat nové tetování přímému slunci a halit jej, následně používat opalovací krémy s vysokým UV filtrem.

Ibuprofem ? NE! Myslíte si, že když před tetováním sníte plato Ibuprofemu, tetování nebude bolet? NE. Tetování bude extrémně krvácet a pigment bude zbytečně vyplavován zpět, tetování nebude pěkné a je možné, že přijdete o zálohu na termín.

Anestezie? ANO, je možné místo tetování znecitlivět pomocí injekcí anestetik, samotné umrtvení je ovšem ještě více nepříjemné než tetování samo o sobě a špatně se pak zhotovuje (zbytečné).

Káva a Redbull ? NÉ! Tetování bude extrémně krvácet a pigment bude zbytečně vyplavován zpět, tetování nebude pěkné a je možné že přijdete o zálohu na termín.

Nebylo mi ještě 18 let. Občanský zákoník vyžaduje písemný souhlas rodičů a v některých případech i přítomnost alespoň jednoho z nich. Prohlášení k tisku ke stažení níže.

Jak se připravit na sezení ? 

Proč se píše na hodinách římská čtyřka jako IIII a né IV ? Číslici 4 lze napsat správně jako IV i jako IIII, dříve se však používalo na staré cibule IIII a teprve v 19. století se po tzv době zkracování začalo používat odečítací a kratší IV.

Kolik by stál celý rukáv?  S touhle otázkou je dobré zajít např. ke kartářce, nevím, ale jestli to myslíte opravdu vážně tak něco od 15 do 60 tisíc, třeba.

Děláte vlastní návrhy? Ano, vlastní tvorba je hlavní směr našeho studia, připravujeme originální design ve stylech Trash polka, Dotwork, Geometric, Black and Grey. Nevěnujeme se stylům jako jsou japanese, old school, hyperrealistic, portréty dětí.