Ve Studiu Nibbler Art klademe velký důraz na kvalitu námi poskytovaných služeb. Vše začíná prvním kontaktem zákazníka s námi, kdy domluvíme osobní setkání, nejlépe na adrese studia. Na první schůzce se zákazník blíže seznámí s provozem studia, předloží své podklady na zhotovení tetování a získá veškeré bližší informace k práci tatéra a ceně. Při shodě se domluví datum a čas termínu na tetování, které se podloží finanční zálohou, která je vratná 72hodin před termínem, viz ceník. Tatér připraví požadovaný návrh tři dny před tetováním.

Reportáž Olomoucké Drbny aneb jak to chodí ve studiu Nibbler Art

 

Styl tetování

styly, kterým se věnujeme jsou Trash Polka, Watercolor, Geometric, Písmo
ostatní styly, jako je např. biomechanika či japanese jsou od naší práce velice vzdáleny a těmto stylům se nevěnujeme.

Motiv Tetování

Výběr motivu a stylu Vašeho tetování je jen na Vás, nikdo jiný Vám nemůže zasahovat do Vašeho rozhodnutí, ať už jde o malé srdíčko nad palcem či stylové tetování přes celé předloktí. Nikdo nemůže ani radit "co" si nechat vytetovat, předpokladem je přijít s námětem do studia. Tatér trpělivě vyslechne všechny Vaše požadavky a přání a po domluvě připraví v průběhu tří dnů před tetováním Váš návrh, dle svých představ, zkušeností a stylu ve kterém bude motiv zpracován. Předem je dobré když zákazník vyhledá alespoň nějaké informace, např. na pinterestu, googlu a podobně. Na stránkách http://www.pinterest.com/  najdete spoustu motivace a návrhu na . A největší možné množství všech návrhů tetování najdete pod World Tattoo Gallery je vše srovnáno podle jednotlivých tatéru, stylů a námětů. Odkaz níž.

https://cz.pinterest.com/wtattoogallery/


Informace

veškeré informace k našim službám byste měli najít na těchto stránkách, které neustále aktualizujeme s novými pracemi a zkušenostmi

Místa a motivy které netetujeme

Netetujeme některá místa, z etických a morálních důvodů neprovádíme tetování obličeje, takové tetování je pro nás změnou charakteru člověka a jeho budoucnosti. Dále netetujeme kůži na prstech, prostor mezi dlaní a zápěstím z důvodu typu pokožky na daných místech, tetování se špatně zhotovuje, ještě hůře hojí a barva na těchto místech často vypadává a rozpíjí se. V žádném případě netetujeme genitálie, tyto speciality necháváme jiným odborníkům. Tetování v oblasti boku a žeber doporučujeme jen zákazníkům s více zkušenostmi, a žádáme o zvážení výběru tohoto místa.

Netetujeme také motivy vyznání politických a náboženských směrů ,se kterými se morálně nestotožňujeme, neprovádíme tetování z fotografie známého či neznámého umělce, což by vedlo k porušování autorských práv, jestliže máte zájem o určité dílo které, už někdo vytetoval, kontaktujte daného tatéra jehož dílo požadujete vytetovat. Netetujeme styly jako jsou biomechanika či japanese.

Bolest, velké téma na hodinové rozhovory

Mapu bolesti při vykonávání tetování je možné najít na různých webových stránkách, její pravdivost je ovšem nesmyslná, zákazníci sami neustále dokola vyvrací legendy o bolesti, někdy i hlasitým smíchem. Co jednoho bolí, druhého lechtá atd. Někdo řekne, že na kostech je to peklo a druhý přitom tvrdí opak.

První dny po stěhování do nového studia v Olomouci