Ceník

Konzultace

bez objednání vždy v pondělí a pátek 9-17

zdarma

Záloha termínu

platí se vždy při sjednání termínu

1000 Kč

Malé tetování

malé tetování děláme v pondělí a v pátek 9-14 hod.

od 1300 Kč

Záladní minimální cena tetování

základní cena materiálu na jakékoli tetování

2000 Kč

Cover-Up opravy tetování

základní cena pro překrývání starého tetování

6000 Kč

Tetování na více sezení

cena se odvíjí od velikosti a složitosti

4000 Kč

Hojící fólie Suprasorb F

doporučujeme pro snadné hojení

od 200 Kč

Preferujeme platby QR kodem z Smartbankingu (mobilem)

nepřijímáme platební karty

ilustrační obrázek
ilustrační obrázek


Určit zcela přesně hodnotu a tedy cenu tetování, před samotnou prací je bohužel nemožné, na výslednou částku má totiž vliv, několik důležitých faktorů. Jako první aspekt, je velikost a složitost motivu, množství spotřebovaného materiálu, které se může u každého tetování měnit, čas který tatér stráví nad přípravou motivu. Umístění motivu na tělo (jinak se tetuje předloktí a jinak žebra). Přibližnou cenu určíme při osobní konzultaci, ve studiu, při které se dohodne: motiv, cena, termín, počet sezení (při velkých motivech) Vzhledem ke stále se zvyšující zkušenosti s nespolehlivými a nezodpovědnými zákazníky, (rušení termínů v den tetování) jsme nuceni přistoupit, po vzoru ostatních, k zálohování termínu finanční částkou 1000 Kč, tato částka bude odečtena při dokončení celého tetování. Pokud nebude záloha zaplacena osobně či na účet studia, termín nebude brán jako závazný, a může dojít k jeho rezervaci jiným zákazníkem. Zrušení termínu či jeho přesunutí, je nutné učinit 72 hodin před termínem tetování, na pozdější žádosti nebude brán zřetel a částka propadne ve prospěch studia, na další termín je třeba zaplatit novou zálohu termínu.

Záloha na termín

Na termín tetování, tedy na přesný datum a čas schůzky, vybíráme finanční zálohu 1000Kč která bude odečtena z finálního zakončení tetování. Je-li tetování rozděleno např. na tři sezení, záloha se odečte až při třetím, posledním sezením.

Smluvený termín je možné zrušit pouze 72 hodin, tedy 3 dny před sjednaným časem. Jestliže se na sjednané sezení nedostavíte nebo nezrušíte rezervaci 3 dny předem, nemůžeme vaše místo nabídnout jiným zákazníkům a Vaše záloha v plné výši propadá ve prospěch studia. Děkujeme, že toto pravidlo respektujete. Akceptovatelné zpoždění příchodu na schůzku je 20 minut po sjednaném času, jinak záloha propadá ve prospěch studia. 

Dárkové poukazy jsou na rok 2021-2022 vyprodány!


Vánoční či běžný poukaz na tetování ke stažení v PDF nebo JPEG, poukaz stáhněte a vytisknete, vložte do obálky s hotovostí a darujte. 

Cover-Up

Ve studiu Nibbler Art provádíme opravy nepovedených či neprofesionálně provedených tetování, kompletní překrytí či doplnění barev a oživení vybledlého pigmentu. Pro konzultaci předělání je vždy nutná osobní schůzka, a to v pondělí na adrese studia v provozních hodinách, není nutné psát na facebook, stačí přijít.