Ceník

Konzultace

bez objednání vždy v pondělí 

zdarma

Hojící folie Suprasorb F

doporučujeme pro snadné hojení

od 200 Kč

Expres tetování na počkání v pondělí

příplatek za tetování na počkání

500 Kč

Základní minimální cena

základní cena jakéhokoliv tetování

1000 Kč

Záloha termínu

platí se vždy při sjednání termínu

1000 Kč

Cover-Up - opravy

základní minimální cena překrytí či opravy

8000 Kč

Tetování na více sezení

cena se dále odvíjí od velikosti a složitosti

4000 Kč

znecitlivující mast

cena dle velikosti plochy

od 500 Kč

Preferujeme platby QR kodem z Smartbankingu (mobilem)

nepřijímáme platební kartyUrčit zcela přesně hodnotu a tedy cenu tetování, před samotnou prací je bohužel nemožné, na výslednou částku má totiž vliv, několik důležitých faktorů. Jako první aspekt, je velikost a složitost motivu, množství spotřebovaného materiálu, které se může u každého tetování měnit, čas který tatér stráví nad přípravou motivu. Umístění motivu na tělo (jinak se tetuje předloktí a jinak žebra). Přibližnou cenu určíme při osobní konzultaci, ve studiu, při které se dohodne: motiv, cena, termín, počet sezení (při velkých motivech) Vzhledem ke stále se zvyšující zkušenosti s nespolehlivými a nezodpovědnými zákazníky, (rušení termínů v den tetování) jsme nuceni přistoupit, po vzoru ostatních, k zálohování termínu finanční částkou 1000 Kč, tato částka bude odečtena při dokončení celého tetování. Pokud nebude záloha zaplacena osobně či na účet studia, termín nebude brán jako závazný, a může dojít k jeho rezervaci jiným zákazníkem. Zrušení termínu či jeho přesunutí, je nutné učinit 72 hodin před termínem tetování, na pozdější žádosti nebude brán zřetel a částka propadne ve prospěch studia, na další termín je třeba zaplatit novou zálohu termínu.

Záloha na termín

Na termín tetování, tedy na přesný datum a čas schůzky, vybíráme finanční zálohu která bude odečtena z finálního zakončení tetování. Je-li tetování rozděleno např. na tři sezení, záloha se odečte až při třetím, posledním sezením.

Smluvený termín je možné zrušit pouze 72 hodin, tedy 3 dny před sjednaným časem. Jestliže se na sjednané sezení nedostavíte nebo nezrušíte rezervaci 3 dny předem, nemůžeme vaše místo nabídnout jiným zákazníkům a Vaše záloha v plné výši propadá ve prospěch studia. Děkujeme, že toto pravidlo respektujete. Akceptovatelné zpoždění příchodu na schůzku je 15 minut po sjednaném času, jinak záloha propadá ve prospěch studia. 

Dárkový poukaz

na tetování a piercing

Dárkový poukaz lze zakoupit ve studiu dle otvírací doby. Cena poukazu je 100kč, částku kterou chcete darovat vložíte do obálky s poukazem. Prodej poukazů na určitou částku byl zrušen, peníze tak nejdou přes nás, ale darujete je přímo v obálce. Snažíme se tak předejít častým komplikacím s poukazy.

Cover-Up

Ve studiu Nibbler Art provádíme opravy nepovedených či neprofesionálně provedených tetování, kompletní překrytí či doplnění barev a oživení vybledlého pigmentu. Pro konzultaci předělání je vždy nutná osobní schůzka, a to v pondělí na adrese studia v provozních hodinách, není nutné psát na facebook, stačí přijít.