Ceník

Konzultace

bez objednání vždy v pondělí nebo pátek

zdarma

Expres tetování na počkání v pondělí a pátek

příplatek za tetování na počkání

300 Kč

Základní minimální cena

základní cena jakéhokoliv tetování

1000 Kč

Záloha termínu

platí se vždy při sjednání termínu

1000 Kč

Cover-Up - opravy

základní minimální cena překrytí či opravy

3000 Kč

Tetování na více sezení

cena se dále odvíjí od velikosti a složitosti

4000 Kč

                                                    Přijímáme platební karty Mastercard a VISA


Určit zcela přesně hodnotu a tedy cenu tetování, před samotnou prací je bohužel nemožné, na výslednou částku má totiž vliv, několik důležitých faktorů. Jako první aspekt, je velikost a složitost motivu, množství spotřebovaného materiálu, které se může u každého tetování měnit, čas který tatér stráví nad přípravou motivu. Umístění motivu na tělo (jinak se tetuje předloktí a jinak žebra). Přibližnou cenu určíme při osobní konzultaci, ve studiu, při které se dohodne: motiv, cena, termín, počet sezení (při velkých motivech) Vzhledem ke stále se zvyšující zkušenosti s nespolehlivými a nezodpovědnými zákazníky, (rušení termínů v den tetování) jsme nuceni přistoupit, po vzoru ostatních, k zálohování termínu finanční částkou 1000 Kč, tato částka bude odečtena při dokončení celého tetování. Pokud nebude záloha zaplacena osobně či na účet studia, termín nebude brán jako závazný, a může dojít k jeho rezervaci jiným zákazníkem. Zrušení termínu či jeho přesunutí, je nutné učinit 72 hodin před termínem tetování, na pozdější žádosti nebude brán zřetel a částka propadne ve prospěch studia, na další termín je třeba zaplatit novou zálohu termínu.

Dárkové poukazy 

na Tetování a Piercing

Dárkový poukaz lze zakoupit přímo ve studiu každé pondělí a pátek v otevírací dobu, bez objednání . Poukazy mají hodnotu dle Vašeho přání, případně posíláme i českou poštou po připsání částky na účet, číslo účtu: 2201108914/2010 (Fiobanka, do poznámky napsat jméno tetovaného). Nabízíme výběr poukazů k různým příležitostem, jako jsou: svátek svatého Valentina, narozeniny, vánoce apod. Poukazy platí pouze pro nové tetování a piercing, nikdy ne na opravu či předělávku starého tetování. Poukazy jsou neprodejné a nevratné.

Záloha na termín

Na termín tetování, tedy na přesný datum a čas schůzky, vybíráme finanční zálohu která bude odečtena z finálního zakončení tetování. Je-li tetování rozděleno např. na tři sezení, záloha se odečte až při třetím, posledním sezením.

Smluvený termín je možné zrušit pouze 72 hodin, tedy 3 dny před sjednaným časem. Jestliže se na sjednané sezení nedostavíte nebo nezrušíte rezervaci 3 dny předem, nemůžeme vaše místo nabídnout jiným zákazníkům a Vaše záloha v plné výši propadá ve prospěch studia. Děkujeme, že toto pravidlo respektujete. Akceptovatelné zpoždění příchodu na schůzku je 15 minut po sjednaném času, jinak záloha propadá ve prospěch studia. 

Cover-Up

Ve studiu Nibbler Art provádíme opravy nepovedených či neprofesionálně provedených tetování, kompletní překrytí či doplnění barev a oživení vybledlého pigmentu. Pro konzultaci předělání je vždy nutná osobní schůzka, a to v pondělí či pátek na adrese studia v provozních hodinách, není nutné psát na facebook, stačí přijít.