FAQ

Vlasní šperk

Aplikujeme pouze šperky zakoupené v našem studiu, máme velký výběr vhodných a kvalitních šperku pro Váš piercing. Šperky jsou sterilizované v certifikovaném sterilizátoru který splňuje hygienické normy. 

Nevíte jak se objednat?

vždy upřednostňujeme seriozní osobní schůzku na adrese studia, v pondělí nebo pátek nás můžete kdykoliv během celé pracovní doby navštívit a to bez objednání. Stačí jen přijít na adresu Ibsenova 17, nic se nemusí předem domlouvat na facebooku. V pondělí či pátek Vám také na počkání zhotovíme malé tetování na které není se třeba domlouvat a objednávat.


Bude to bolet?

druhá nejčastější otázka i zkušených zákazníků

Ano bude, ale vnímání bolesti je u každého jiné, v každém případě se ovšem dá použít bezbolestná mast, která se nanese na tetované místo 50 minut před tetováním a na tři hodiny je od bolesti klid. TKTX 40% je dokonalý prostředek jak předejít bolesti při tetování.


Tetování na počkání 

expres tetování v pondělí a pátek

Ve studiu Nibbler Art nabízíme expres tetování na počkání, vždy v pondělí a pátek, během celé pracovní doby 8:00 - 20:00, je možné zhotovit malá, časově nenáročná tetování, veškeré úpravy a detaily doladíme před tetováním. Tetování na počkání nekonzultujeme přes messenger či email, pouze osobně ve studiu, stačí jen přijít a domluvit se s tatérem na místě, případně vyčkat v čekárně. Netřeba se domlouvat, objednávat či psát na messenger, stačí přijít do studia, a podle krásného českého přísloví "kdo dřív přijde, ten dřív mele, se dostanete na řadu.


Cover-Up

Ve studiu Nibbler Art provádíme opravy nepovedených či neprofesionálně provedených tetování, kompletní překrytí či doplnění barev a oživení vybledlého pigmentu. Pro konzultaci předělání je vždy nutná osobní schůzka, a to v pondělí či pátek na adrese studia v provozních hodinách, není nutné psát na facebook, stačí přijít a zazvonit. 


Plnoletost

zákonná hranice plnoletosti pro tetování je 18 let. Pokud nejste plnoletí stačí si vytisknout dokument o plnoletosti a nechat podepsat rodičům, případně přijít s některým z nich, platí i pro piercing, odkaz:


Hojení nového tetování

Dermalize Pro - Ochranný film na tetování

Dermalize Pro - Ochranný film na tetování v roli je profesionální hojivý produkt, který vám zaručí maximální ochranu a komfort pro vaše čerstvé tetování. Fólie je napuštěna speciální hojivou emulzí a netoxickým lepidlem, které drží fólii bezpečně na místě tetování. Velkou výhodou produktu Dermalize Pro je jeho voděodolnost, proto klient nemusí dbát zvláštní opatrnosti při mytí a sprchování. Film zároveň dýchá spolu s pokožkou a tím se tetování nezapařuje a nemokvá. Tetování je zahojeno již během 5 dní. Náplast se doporučuje nechat 10-15 hodin na pokožce (maximálně však 24 hodin) a poté tetování opět důkladně omýt antibakteriálním mýdlem a znovu vysušit. Následně by si klient měl aplikovat novou náplast Dermalize Pro o stejné velikosti po dobu 2 - 4 dní.Tipy: Pro snadnější odstranění fólie ji doporučujeme sundávat ve sprše pod tekoucí vlažnou vodou, která rozpouští lepidlo. Maximálního hojícího efektu dosáhnete při důkladném umytí a vysušení tetování. Fólii nalepte vždy minimálně 1cm přes okraj tetování, jelikož lepidlo působí nejsilněji na čisté pokožce. Po zahojení tetování s Dermalize Pro ho doporučujeme vyživovat následně ještě 3 - 5 dní některým z hojivých krémů.

Suprasorb F

krycí folie suprasorb F 

Suprasorb F je fóliový obvaz, který fixuje a chrání ránu. Suprasorb F poskytuje transparentní ochranu. Polyuretanová fólie je prodyšná, flexibilní a podporuje hojení rány ve vlhkém prostředí výměnou plynů a tepla. Suprasorb F odpuzuje tekutiny a chrání ránu nebo místo punkce proti osídlení bakteriemi z vnějšku. Díky své průhlednosti zajišťuje obvaz snadnější kontrolu rány a místa punkce. Suprasorb F je flexibilní, roztažný a jeho aplikace je velmi snadná. Suprasorb F lze otírat, rovněž dezinfekčními prostředky s obsahem alkoholu, jodu a oktenidinu. Krytí na rány poskytuje dobrou ochranu před vnějšími vlivy a nevadí při mytí nebo sprchování.


Alergie

Na černou barvu neexistuje žádná alergie, černá barva je uhlík, základní stavební kámen lidského těla, není možné mít na ní alergii. S barevnými odstíny je to ovšem už úplně jiné, barvy jsou tvořeny kovy na které může mít lidský organismus alergickou reakci. Jako nejhorší je barva červená která obsahuje velké množství niklu, takové tetování má nedobré následky, červenou barvu obsahují i jiné odstíny, fialová, růžová apod. 


Platební terminál