FAQ

Nevíte jak se objednat?

vždy upřednostňujeme seriozní osobní schůzku na adrese studia, v pondělí nebo pátek nás můžete kdykoliv během celé pracovní doby navštívit a to bez objednání. Stačí jen přijít a zazvonit, nic se nemusí předem domlouvat na facebooku. V pondělí či pátek Vám také na počkání zhotovíme malé tetování na které není se třeba domlouvat a objednávat.

Cover-Up

Ve studiu Nibbler Art provádíme opravy nepovedených či neprofesionálně provedených tetování, kompletní překrytí či doplnění barev a oživení vybledlého pigmentu. Pro konzultaci předělání je vždy nutná osobní schůzka, a to v pondělí či pátek na adrese studia v provozních hodinách, není nutné psát na facebook, stačí přijít a zazvonit. 

Plnoletost

zákonná hranice plnoletosti pro tetování je 18 let. Pokud nejste plnoletí stačí si vytisknout dokument o plnoletosti a nechat podepsat rodičům, případně přijít s některým z nich, odkaz:

Léčení nového tetování

Na první dva dny doporučuji léčit tetování Bepanthenem Plus, který zakoupíte přímo ve studiu za výhodnou cenu 150 Kč

Tento léčivý přípravek chladí, a tím zmenšuje bolest, udržuje ránu hydratovanou, podporuje hojení a omezuje množení bakterií. Bepanthen Plus lze lehce nanášet i omývat, nemastí ani nelepí.

Bepanthen® Plus

  • Má dvojí účinek - DEZINFIKUJE A HOJÍ. 
  • Podporuje hojení drobných povrchových poranění kůže s rizikem infekce - odřeniny, škrábnutí, záděry, tetování.

Doléčení nového tetování

Po prvních dvou dnech a použití Bepanthenu Plus doporučuji dohojit vzniklou tetováž bio panenským kokosovým olejem Wolfbery

  • Dá se výborně použít jako náhrada běžného tělového mléka, nebo krému. Krásně se vstřebává do pokožky a nezanechává mastný film.
  • Je výborný na vlasové zábaly, protože může působit i proti vypadávání a lámavosti vlasů.
  • Hodí se jako masážní prostředek pro svoji příjemnou vůni a snadné vstřebávání. Pokožku zanechává hladkou a pružnou.
  • Zklidňuje pokožku po opalování a výborně se hodí i jako balzám po holení na přecitlivělou pleť.

Alergie

Na černou barvu neexistuje žádná alergie, černá barva je uhlík, základní stavební kámen lidského těla, není možné mít na ní alergii. S barevnými odstíny je to ovšem už úplně jiné, barvy jsou tvořeny kovy na které může mít lidský organismus alergickou reakci. Jako nejhorší je barva červená která obsahuje velké množství niklu, takové tetování má nedobré následky, červenou barvu obsahují i jiné odstíny, fialová, růžová apod.