Nevíte jak se objednat?

Při objednávce TETOVÁNÍ, -VŽDY- upřednostňujeme seriozní osobní schůzku na adrese studia, vždy v pondělí a nebo v pátek 9-17. Pro Piercing pište na messenger studia nebo sms na mobil piercingu. Prohlášení zákonných zástupců pro nezletilé najdete níže.

Otevírací doba konzultací Tetování:

pondělí: 9-17

úterý:    obsazené termíny

středa:   obsazené termíny

čtvrtek:  obsazené termíny

pátek:    9-17

sobota: zavřeno

neděle: zavřeno

Ibsenova 17 Olomouc 77900

tetování pouze osobně nebo messenger

nevolejte prosím piercing ohledně tetování

hubl800@gmail.com

Facebook https://www.facebook.com/Nibbler.Art.Tattoo.Studio/

1720889017/3030 (Airbank) 

připsat jméno (tetovaného) ! 

Platba QR codem

Platba bankovním převodem

Klimatizováno

Nepřijímáme platební karty

Bezbariérový přístup


Ceník

Konzultace 

v pondělí a v pátek

zdarma

Záloha termínu

platí se vždy při sjednání termínu

1000 Kč

Základní minimální cena tetování

základní cena každého tetování

1500 Kč

Tetování na více sezení

cena se odvíjí od velikosti a složitosti, cena za jedno sezení

5000 Kč

Cover-Up opravy tetování

základní cena pro překrývání starého tetování

4000-7000 Kč

Hojící fólie Suprasorb F

doporučujeme pro snadné hojení

od 0 Kč

Preferujeme platby QR kodem z Smartbankingu (mobilem)

ilustrační obrázek
ilustrační obrázek

Záloha na termín

Na termín tetování, tedy na přesný datum a čas schůzky, vybíráme finanční zálohu 1000Kč která bude odečtena z finálního zakončení tetování. Je-li tetování rozděleno např. na tři sezení, záloha se odečte až při třetím, posledním sezením.

Smluvený termín je možné zrušit pouze
48 hodin, tedy 2 dny před sjednaným časem. Jestliže se na sjednané sezení nedostavíte nebo nezrušíte rezervaci 2 dny předem, nemůžeme vaše místo nabídnout jiným zákazníkům a Vaše záloha v plné výši propadá ve prospěch studia. Děkujeme, že toto pravidlo respektujete. Akceptovatelné zpoždění příchodu na schůzku je 20 minut po sjednaném času, jinak záloha propadá ve prospěch studia. 

Prohlášení zákonných zástupců pro nezletilé tetování/piercing, ke stažení a tisku v odkazu níže.

Určit zcela přesně hodnotu a tedy cenu tetování, před samotnou prací je bohužel nemožné, na výslednou částku má totiž vliv, několik důležitých faktorů. Jako první aspekt, je velikost a složitost motivu, množství spotřebovaného materiálu, které se může u každého tetování měnit, čas který tatér stráví nad přípravou motivu. Umístění motivu na tělo (jinak se tetuje předloktí a jinak žebra). Přibližnou cenu určíme při osobní konzultaci, ve studiu, při které se dohodne: motiv, cena, termín, počet sezení (při velkých motivech) Vzhledem ke stále se zvyšující zkušenosti s nespolehlivými a nezodpovědnými zákazníky, (rušení termínů v den tetování) jsme nuceni přistoupit, po vzoru ostatních, k zálohování termínu finanční částkou 1000 Kč, tato částka bude odečtena při dokončení celého tetování. Pokud nebude záloha zaplacena osobně či na účet studia, termín nebude brán jako závazný, a může dojít k jeho rezervaci jiným zákazníkem. Zrušení termínu či jeho přesunutí, je nutné učinit 72 hodin před termínem tetování, na pozdější žádosti nebude brán zřetel a částka propadne ve prospěch studia, na další termín je třeba zaplatit novou zálohu termínu.

Dárkové poukazy na rok 2024 jsou vyprodané 


Poukazy mají platnost půl roku na objednání termínu, nevztahují se na opravy starých tetování, jsou nevratné a motiv je nutné konzultovat s tatérem. Poukazy NEPOSÍLÁME poštou ani EMAILEM

Vánoční či běžný poukaz na tetování ke stažení v PDF nebo JPEG, poukaz stáhněte a vytisknete, vložte do obálky s hotovostí a darujte. Bezplatný poukaz